אודותינו

קבוצת אלרון:

קבוצת אלרון הוקמה בשנת 1987 והיא החברה המובילה את תחום השירות בישראל. החברה מספקת פרויקטים ושירותים בתחום החשמל , אלקטרוניקה , בקרה , קירור ומיזוג אוויר לתעשייה.

החברה מחזיקה צוותים איכותיים ומיומנים בכדי לענות באופן מושלם על צרכי לקוחותיה ,החל ממוקד שירות מאויש 24 שעות ביממה , 7 ימים בשבוע ועד מיטב הציוד והטכנולוגיה אשר מושקעים בטכנאים, סוכני המכירות ובאסטרטגיית השירות.

בין לקוחותינו המרוצים ניתן למצוא את החברות המובילות במשק הישראלי, כגון: קבוצת אסם / נסטלה, יוניליוור ישראל, פז חברת הנפט, דלק קמעונאות, ורד הגליל, גלידת שטראוס, סלטי שטראוס, מחלבות תנובה, כתר פלסטיק, ידיעות אחרונות, מועצה אזורית משגב, מועצה אזורית מטה אשר, זוגלובק, אבן קיסר, עירית כרמיאל, מנהלת בר-לב, מנהלת תרדיון, החברה הכלכלית למשגב ועוד…

החברה אינה חוסכת בשום אמצעי על מנת להמשיך ולהוביל בתחומי פעילותה ועושה זאת תוך בקרה קפדנית אחר אנשיה וניתוח שוטף של הנתונים בכל יום ביומו.

החברה בעלת תקן ISO 9001:2008 של מכון התקנים הישראלי עבור עמידה בתנאי האיכות.

חטיבת הסחר:

חטיבת הסחר של קבוצת אלרון הוקמה בשנת 2005 על מנת לבצע הפרדה מוחלטת של הייבוא והשיווק משאר פעילות הקבוצה. החטיבה עוסקת בייבוא ושיווק של מוצרים איכותיים ומיוחדים בעיקר בתחום הילדים והתינוקות. כל מוצרי החברה מובילים בתחומם ובעלי טכנולוגיות חדשניות.

חל דגש רב על איתור מוצרים בעלי ערך מוסף ובעלי איכות ללא פשרות אשר עומדים בכל התקנים העולמיים הכוללים את התקנים האמריקאים, אירופיים וישראליים גם יחד.

החטיבה היא בעלת המותג "טוויסט קאר" (סימן רשום) שאותו מפיצה בהצלחה רבה ברחבי העולם, מוצר הנחשב עד היום למותג הגלגלים המוביל בעולם בכלל ובישראל בפרט.

כיום מובילה החטיבה את שוק הגלגלים , מתקני החצר והצעצועים בישראל דרך מותגיה השונים ולו רק בגלל הסטנדרטים הגבוהים המוצבים ומוכתבים על ידי שוק הילדים והתינוקות הדינאמי.

החברה בוחרת את היצרנים והספקים בחו"ל בקפידה רבה, כשם שהיא בוחרת את המפיצים והחנויות הקמעונאיות שלה ברחבי הארץ. לא כל חנות יכולה לעבוד אתנו שכן אותנו מעניינים יותר הזמינות, חווית הקנייה ואיכות השירות ללקוח הסופי ולא רק כמות המכירות בפועל.

החטיבה מייצגת באופן רשמי ובלעדי את היצרנים והמותגים המובילים בעולם בשוק התינוקות והילדים הפרוסים על פני מספר יבשות כגון: צפון אמריקה, אירופה והמזרח הרחוק.